Kurumsal

İzmak Kablo – Elektrik, 2000 Yılında Sektörün önde gelen firmalarından ÜNTEL KABLO A.Ş ‘den ayrılarak Kurulan Firmamızda Her geçen gün Ürün yelpazesi ve Faaliyet alanlarını Büyüterek Sektörün Önde Gelen Firmaları arasında Yerini Almıştır.

İzmak Kablo – Elektrik geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimleri ile ülkemizin önde gelen Sanayi Kuruluşlarına özellikle Kablo ve Otomasyon Gruplarında Çözüm Ortaklığı sunmakta olup bu kuruluşların ihtiyacı olan her türlü kablo kullanım alanları,kablo seçimleri hakkında yardımcı olmaktadır. İzmak Kablo – Elektrik Ülkemizin ve Dünya’nın önde gelen Yerli ve Yabancı kablo firmalarının satışını ve temsilciliğini yapmaktadır.

Bu Firmalar ÜNTEL KABLO, ÜNİKA KABLO, STAR KABLO, TEKNO KABLO, HELUKABEL, LAPP, ÖNDER KABLO, ÖZNUR KABLO, HES KABLO, PRYSMIAN, ELCAP KABLO, ARİSTON CAVİ KABEL’in gibi Firmalardır.

Ayrıca İZMAK KABLO’nunda Üreticisi Konumundadır.

Bunun yanında SIEMENS,SCHNEIDER, PHONEİX CONTACT, WEIDMÜLLER, KLEMSAN, OMRON, FLUKE, ŞAFAK, ABB, KRAUS  NAIMER, PELSAN, VİKO, HOHNER-ELEKTROTECHNİK, DANOTHERM, MKS-ANLASSER, E.S.A.M, BIRKENBEUL, DER-EE, ELCO, KLAUKE,GREENLEE,RAVIOLI,DELCON gibi Otomasyon ve Şalt gruplarınında Şatışını veya Bayiliğini Yapmaktadır.

İzmak Kablo – Elektrik Hizmetini verdiği başlıca sektörler arasında Demir Çelik, Madencilik, Enerji, Makine Sanayi, İnşaat, Gemi ve Tersane Tesisleri,Çimento Sanayi,Cam Sanayi vs. gibi sektörlere Her türlü Özel Kablo,Kauçuk Kablo, Gemi Kabloları, Isıya Dayanıklı Silikon ve Halojen Kablolar, Sinyal ve Kumanda Kontrol Kabloları, Solar Kablolar, Fiber Optik Kabloları Elektrik ve Otomasyon Üzerine Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı ve Mühendislik Hizmetleri yapmaktadır.

Portföyünde olan Tüm ürünlerinde TSE-ISO 9001-2008 – İNGİLİZ 10YD – AMERİKAN 10YD – UL – HAR – TÜV – CE gibi Kalite Sertifikalarına Sahiptir. İzmak Kablo – Elektrik Önceliği, Müşteri Memnuniyeti ve Dürüstlüğü ön plana alarak hizmete devam etmektedir.


Misyonumuz

İzmak Kablo Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti., arkasında bıraktığı uzun yılların birikimi ile geldiği saygın noktayı;
Yasalara ve ticari ahlak kurallarına uymasına.. Önce müşteri memnuniyeti, daha sonra kâr anlayışına..
Müşterilerine kaliteli ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler sunmasına.. Satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğine..

Hizmet personelini titizlikle seçmesine..
İşinden kazandığını, cesaretle yine işine yatırım yaparak büyümesine.. borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır…

İzmak Kablo Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti., öncü / örnek rolünü kalıcı kılmak için; yukarıda özetlenen temel ilkelerini misyonu olarak kabul eder ve özenle uygular.

Vizyonumuz

Firmamız Hizmet ettiğimiz sektör ve gurupların elektrik / kabloların yaşamın hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği karşısında ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını hedef ilke olarak benimsemiştir.

İzmak Kablo Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak, her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek,
Sektörünün daima önünde yer alan kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Şirketimiz , sektörünün tanınmış firmalarındandır.

Ana gayemiz, sektördeki teknolojiyi takip ederek, ürünlerimizin KALİTE GÜVENCESİ’ nin temini için ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ şartlarına uyma ve devamlılığının sağlanmasıdır.

Modern ve teknolojik çözümler ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” gerçekleştirmek ve arttırmak.

Personelimizi eğitimler ile geliştirip, yaratıcı düşüncelerini teşvik ederek, “TAKIM ÇALIŞMASI” ile sorunları paylaşıp çözmek.

Zaman ve kaynak israfını önlemek için “VERİMLİLİK VE TASARRUF” ilkelerini prensip edinmektir.

Uluslararası ISO 9001 yetkinlik sertifikasıyla müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmaktadır.

Ticaret Ünvanı : İzmak Kablo Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kuruluş Tarihi : 01/01/2000

Şirket Merkezi : İstanbul / Türkiye

Adresi : H. Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sk. Perpa Ticaret Merkezi No:291 D:A Blok, 34384 Şişli/İstanbul

Kayıtlı Olduğu Sicil Odası : İstanbul Ticaret Odası

Ticaret Sicil No :
123456

Oda Sicil No : 7891023

Mersis No : 5462354652546546